Sem Polska Logo

LENZE falowniki

Falowniki to urządzenia, które służą do zamiany prądu stałego na prąd zmienny. Umożliwiają zmianę napięcia i częstotliwości prądu. Co wpływa na regulację prędkości obrotowej silnika oraz jego momentu obrotowego. Przedstawiamy wysokiej klasy falowniki Lenze. Są to urządzenia stosowane w klimatyzacji, wentylacji, pompach, i wielu innych systemach np. urządzeniach przemysłowych. Nazywane są często zamiennie jako przemienniki częstotliwości. Warto wiedzieć, że Lenze to bardzo ceniona firma z wieloletnią historią, która słynie z produkcji systemów automatyzacji maszyn przemysłowych, dlatego warto stawiać na urządzenia jej produkcji.

Falowniki Lenze – czym się wyróżniają?

Falowniki Lenze to kompaktowe i funkcjonalne urządzenia, które są powszechnie stosowane w wielu urządzeniach. Są łatwe w obsłudze, uniwersalne i praktycznie niezawodne, stąd ich ogromna popularność. W sklepie SEM POLSKA mamy dla klientów kilka rodzajów falowników Lenze, które różnią się między sobą przeznaczeniem i sposobem montażu. Mogą być montowane w szafie sterowniczej czy bezpośrednio na silniku. Świetnie kontrolują ruch maszyn i urządzeń. Są w stanie dopasować prędkość obrotową i regulować moment obrotowy. Warto wiedzieć, że wszystkie dostępne u nas falowniki Lenze spełniają wymogi dyrektywy dotyczącej ekoprojektu. Oznacza to, że wyróżnia je wysoka sprawność i niska emisyjność. Są to urządzenia wysokiej klasy, niezwykle sprawne, a wiele z nich może być montowanych nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Wszystko przez stopień ochrony IP66, który posiada nasz przemiennik częstotliwości i550-protec. Ten falownik Lenze wyróżnia się odpornością na strumień wody, jest pyłoszczelny stąd możliwość jego stosowania w wymagających środowiskach.

Falowniki Lenze – co mamy w ofercie?

Szerokie zastosowanie falowników Lenze, ich kompaktowa budowa, uniwersalność oraz wysoka jakość sprawiają, że cieszą się one sporym zainteresowaniem. Spójrzmy na przemiennik częstotliwości i550-cabinet. Może być stosowany w napędach przenośnych, jezdnych, nawijających czy podnośnych, a także w maszynach pakujących, wentylatorach, pompach, ekstruderach itp. Ma innowacyjne możliwości interakcji np. poprzez wi-fi, co pozwala na szybkie uruchamianie i diagnostykę. Dodatkowo jego modułowa budowa daje szerokie możliwości konfigurowania – w zależności od wymogów maszyny. Prezentowane w ofercie wysokiej jakości falowniki Lenze pozwolą na sprawne działanie maszyn przez wiele lat. W SEM POLSKA mamy duży wybór i konkurencyjne ceny.

Cofnij
Ładowanie